Domov Organi občine Občinski svet STATUTARNO - PRAVNA KOMISIJA

STATUTARNO - PRAVNA KOMISIJA

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • NADA GOLIJA VASTIČ
  • BRANKO LAPAJNE
  • SAMO BERIČIČ
  • ANDREJ POGLAJEN
  • BOGDAN TUŠAR

Mandatno obdobje 2018 do 2022

21.09.2020 ob 19.00
14.07.2020 ob 17.00
10.02.2020 ob 17.00
18.11.2019 ob 19.00
19.02.2019 ob 19.00
21.01.2019 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018