Domov Organi občine Občinski svet ODBOR ZA UREJANJE PROSTORA IN VARSTVO OKOLJA

ODBOR ZA UREJANJE PROSTORA IN VARSTVO OKOLJA

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • BOJAN REŽUN
  • ERIK LOGAR
  • EMIL ČUK
  • SILVA GOSTIŠA
  • KARIN PETERNEL
  • CVETO KODER
  • ALEKSANDER PAGLAVEC

Mandatno obdobje 2018 do 2022

22.09.2020 ob 17.00
14.07.2020 ob 17.00
25.05.2020 ob 17.00
12.02.2020 ob 17.00
20.11.2019 ob 17.00
08.10.2019 ob 17.00
06.05.2019 ob 17.00
13.03.2019 ob 17.00
18.02.2019 ob 17.00
21.01.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018