Domov Organi občine Občinski svet ODBOR ZA GOSPODARSKE DEJAVNOSTI

ODBOR ZA GOSPODARSKE DEJAVNOSTI

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • TATJANA MAJNIK
  • SIMONA GOLJA KOSMAČ
  • NADA GOLIJA VASTIČ
  • ROBERT ŠINKOVEC
  • SAŠA BEVK
  • DORICA GNJEZDA
  • MITJA PELLIS

Mandatno obdobje 2018 do 2022

21.09.2020 ob 17.00
08.07.2020 ob 17.00
21.05.2020 ob 17.00
12.02.2020 ob 16.30
09.12.2019 ob 17.00
18.11.2019 ob 17.00
01.07.2019 ob 17.00
12.03.2019 ob 16.00
22.01.2019 ob 18.00
19.02.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018